Послуги

Продаж турів

Наша компанія з легкістю організує Ваш відпочинок. З огляду на всі побажання клієнта, ми знайдемо тур для кожного туриста. Пляжні курорти, культурні канікули в Європі або екзотична поїздка в Азію – яким буде відпочинок в цьому році, вирішувати вам.

Авіаквитки

Продаж квитків здійснюється на внутрішні і закордонні рейси, також є можливість скласти маршрут з пересадкою. Ми підберемо для вас маршрут і забронюємо квитки за мінімальними та доступними тарифами.

Візова підтримка

Кожна поїздка за кордон несе за собою безліч невеликих клопотів. До них відноситься збір різних документів, відвідування посольств, оформлення і отримання віз. Процес оформлення може бути складним, тому краще довіритись професіоналам.

Страхування

Туристичне страхування – не просто папір «для галочки» на вимогу посольств. Медична допомога може бути досить дорогою і незапланованої тратою. При наявності поліса страхування, ви однозначно отримаєте медичну допомогу в будь-якій точці світу.

TravelSim

Коли Ви берете з собою телефон з українським номером для зв’язку закордоном, спілкування буде проходити в режимі роумінгу. Для економії можна використовувати карту TravelSIM, яка може знизити витрати, як на вхідні, так і на вихідні дзвінки.

Освіта за кордоном

Сьогодні освіта за кордоном – це не просто отримання нових знань, а й отримання дуже цінних навичок, які стануть в нагоді в житті. Це також прекрасна можливість оволодіти іноземною мовою. Адже всі комунікації ведуться іноземною мовою. 

Універсальний пошук

Пошук динамічного пакетування дозволяє шукати і бронювати авіаквитки, готелі, залізничні та автобусні квитки, оренда автомобілів, трансфери, круїзи в режимі реального часу за вигідними цінами. Працюємо з найбільшими світовими постачальниками. Забронювати готель в будь-якій точці світу – це легко і швидко. Можна забронювати понад 750 000 готелів (а також апартаменти, хостели, вілли, готелі). Зручні інструменти заощадять ваш час.

Напишіть запитEnglishRussianUkrainian
X